Centrum Kultury w Piasecznie przygotowuje następny numer Magazynu Kulturalnego. Dlatego prowadzimy otwarty nabór tekstów do najnowszego, lutowego numeru Magazynu.

Szanowni Państwo, informujemy, że Kasa Główna mieszcząca się w Przystanku KUltura w dniu 19 stycznia br. będzie nieczynna.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Tym razem w Domu Parafialnym przy kościele Św. Anny w Piasecznie na wystawie prac plastycznych zagościły trzy grupy dzieci w wieku 6-16 lat.

W związku ze spełnieniem wszystkich wymogów formalnych i merytorycznych wynikających z Regulaminu przyznawania stypendiów twórczych osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury oraz opieką nad zabytkami stanowiącym załącznik do uchwały NR 1048/XXXVI/2017 Rady Miejskiej w Piasecznie, z dnia 5 lipca 2017 r., stypendia twórcze na rok 2018 otrzymali:

  1. Pani Zuzanna Ewa Całka , w dziedzinie „muzyka i taniec”.
  2. Zespół Autobahn, w dziedzinie „muzyka i taniec”.
  3. Pan Piotr Prawucki, w dziedzinie „upowszechnianie kultury i historii regionu”.
  4. Pan Patryk Michał Krendzelak, w dziedzinie „sztuki plastyczne”.
  5. Pan Michał Dębski, w dziedzinie „sztuki plastyczne”.

Tegorocznym stypendystom gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

Szanowni Państwo,

Zgodnie z § 10 "regulaminu przyznawania stypendiów twórczych osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury oraz opieką nad zabytkami" informacja o przyznanych na dany rok stypendiach twórczych podana będzie do publicznej wiadomości na stronie www.kulturalni.pl oraz w lokalnej prasie w styczniu lub lutym 2018 roku.
Informujemy także, że wszystkie wnioski zostały rozpatrzone, a osoby, którym stypendium zostało przyznane, otrzymały odpowiednie zawiadomienie.
Wszystkim artystom dziękujemy za nadesłane portfolio. Stypendystom gratulujemy, a tych, którym się w tym roku nie udało, zachęcamy do złożenia wniosku za rok.

„Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie" - mawiał Mahatma Gandhi. Uczmy się więc! 

 

Świeżutki program na wrzesień 2017 dla Was od nas! Jak komuś mało to zapraszamy do naszego Kulturalnego Kalendarza... o tutaj: https://www.kulturalni.pl/kalendarz

program wrzesien 2017 opt

Kabaret Jurki, Teatr na Walizkach, Witek Muzyk Ulicy, to niektóre z atrakcji imprezy plenerowej, która odbyła się 28 maja 2017 r. na rynku w Piasecznie!

 

Krótka Przerwa w Piasecznie
Krótka Przerwa w Piasecznie
Previous Next Play Pause
1

Centrum Kultury w Piasecznie to nie tylko Dom Kultury czy Przystanek Kultura. Zobacz gdzie jeszcze można nas znaleźć!

mapa centrum kultury

magazyn kulurlny

Centrum Kultury w Piasecznie przygotowuje kwartalnik - Magazyn Kulturalny. Będzie to platforma wymiany spojrzeń - mieszkańców miasta - na kulturę.

baner skrzynka z pomysłami

 

Zachęcamy do udziału w zabawie. Centrum Kultury w Piasecznie chce jak najlepiej dostosować swój program do potrzeb mieszkańców. Dlatego zachęcamy wszystkich do tworzenia go wspólnie z nami! W tym celu otwieramy SKRZYNKĘ Z POMYSŁAMI. Jeśli masz ulubionego artystę, kabaret, grupę teatralną i chcesz, aby u nas wstąpił napisz do nas.

Szanowni Państwo, 27 marca 2017 r. nastąpiło połączenie operacyjne Alior Banku z działalnością przejętą z Banku BPH. W wynikutych działań uległ zmianie nasz numer rachunku. 

Od dnia dzisiejszego prosimy o posługiwanie się poniższym numerem rachunku:

49 2490 0005 0000 4530 1303 0568

Jednocześnie przypominamy, że najwygodniejszym sposobem opłacania zajęć jest skorzystanie z systemu Strefa Zajęć pod adresem www.strefazajec.pl
Znajdą tam Państwo aktualne saldo wraz z terminami wpłat. Dodatkowe informacje znajdą Państwo tutaj.

Informujemy, iż od dnia 05.01.2017r. siedziba biura Dyrektora Centrum Kultury wraz z sekretariatem zostaje przeniesiona na:

"Dworzec Kultura"
ul. Dworcowa 9
05-500 Piaseczna

Aktualne numery telefonów znajdą Państwo w zakladce Kontakt.

W związku ze spełnieniem wszystkich wymogów formalnych i merytorycznych wynikających z Regulaminu przyznawania stypendiów twórczych osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury oraz opieką nad zabytkami stanowiącego załącznik do Uchwały nr 647/XXV/2012 Rady Miejskiej w Piasecznie z dnia 26.09.2012 r., stypendium twórcze na 2016 rok w dziedzinie muzyka, zostało przyznane Panu Wojciechowi Sojce.”