Po komisyjnych przesłuchaniach do Muzycznego Hyde Parku przy Ogrodowej (9.IX) zakwalifikowali się:

  • Lilac
  • Pallid Black
  • The Royal Buskers
  • Rebound

Pozostałym zespołom bardzo dziękujemy za zainteresowanie i przesłanie zgłoszeń.

Gwiazdą wieczoru będzie Adam Bień - wokalista, muzyk, kompozytor, autor tekstów, producent.W wieku 16 lat założył swój pierwszy zespól 4 Life, z którym odniósł wiele sukcesów (m.in. 1 miejsce na Festiwalu Twórczości Studenckiej FETUS 2000, finał w programie "Droga do gwiazd").

adam bien foto 2

Udział w "Drodze do gwiazd" zaowocował propozycją pracy w "Teatrze Studio BUFFO" (musical "Metro"). W 2002 roku dostał jedną z głównych ról w musicalu "Kwiaty we włosach". Od 2003 roku czynnie współpracował z reżyserem tego musicalu Andrzejem Strzeleckim, biorąc udział między innymi w takich koncertach i spektaklach jak: 24 Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, i jubileusz pracy artystycznej Wiktora Zborowskiego.

Przez 3 lata Adam Bień pracował w Teatrze Komedia, grając w musicalu "Chicago". W 2005 wygrał program "Szansa na sukces" z udziałem Małgorzaty Ostrowskiej.

W 2007 rozpoczął pracę jako wokalista i gitarzysta w zespole Tatiany Okupnik oraz jako wokalista w zespole Mieczysława Szcześniaka.

Od kilku lat Adam skupia się na swojej muzyce, tworząc płytę, która będzie wydana w dwóch wersjach językowych. Jej zapowiedzią jest pierwszy teledysk "List do A".