13 maja (sobota) Klub Kultury w Józefosławiu zaprasza wszystkich na pokaz wyjątkowego filmu, który w 2013 roku podbił serca wielu Polaków! Nagradzany za m.in. najlepszy scenariusz oraz najlepszy montaż, zawita do naszego regionu już wkrótce!
Film „Drogówka”, reż. Wojciech Smarzowski opowiada historię siedmiu policjantów, których poza pracąłączy przyjaźń, imprezy, samochody i wspólne interesy. Wszystko zmienia się, gdy tajemniczo ginie jeden z nich. O morderstwo oskarżony zostaje sierżant Ryszard Król. Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy. 

Drogówka - zwiastun
Drogówka - zwiastun
Previous Next Play Pause
1

Co więcej odbędzie się także spotkanie z Panią Izabelą Kuną, znaną m.in. z odegrania niesamowitej roli w filmie „Wołyń”. W listopadzie 2010 ukazała się jej pierwsza książka pt.Klara, a w 2013 wzięła udział wraz z Chuckiem Norris'em w reklamie bankuBanku Zachodniego WBK. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Występuje gościnnie w sztuce „Koronacja” w teatrze Narodowym. Brała udział w wielu etiudach filmowych Andrzeja Wajdy.


 WIĘCEJ >>  https://kulturalni.pl/kalendarz/event/509-klub-filmowy-rewers-drogowka