Przystanek Kultura - zajęcia: zbiorcze informacje sezon 2016/17

Zajęcia muzyczne – lekcje indywidualne, emisja głosu

Zapisy na zajęcia indywidualne rozpoczynają się 5 września , początek zajęć 12 września 2016 r.

140 zł - 4 x 30 min. 180 zł - 4 x 45 min. / stała opłata miesięczna

L.p. Zajęcia Instruktor Start zajęć Start zapisów Dzień tygodni/czas trwania Odpłatność Liczba osób w grupie / wiek

UWAGI

ustalenia dotyczące nowego sezonu

Zajęcia teatralne

1.

Teatr Minimalny Monika Iwanow 14 września         5 września

Środa

17.30 -21.30

80 zł Max 16 osób / od 15 lat Miejsce prób Dom Kultury

2.

Teatr ETNA Anna Kolanowska 9 września 29 sierpnia

Piątek

18:00 – 20.00

80 zł Max 12 osób

UWAGA!  Ewentualny nabór do grup teatralnych pani Ewy Kłujszo Nastąpi po zweryfikowaniu stałych uczestników zajęć.

3.

Teatr Teatraluszki Ewa Kłujszo 6 września  

Wtorek

15.45 -16.30

Czwartek 15.45 –16.30

60 zł Max 16 osób/ 6 -7 lat

Wtorek – PK

Czwartek – DK

4.

Teatr Patataj

Ewa Kłujszo 6 września  

Wtorek

16.30 –17.30

Czwartek

16.30 –17.30

60 zł Max 16 osób/ 8 – 10 lat

Wtorek - PK

Czwartek – DK

5.

Teatr Chachahihihehe Ewa Kłujszo 5 września  

17.00 –18.30

Poniedziałek

17.00 –19.00

Czwartek

80 zł Max 16 osób / 11 – 13 lat

Poniedziałek – DK

Czwartek – DK

6.

Teatr

100 J i 1 L

Ewa Kłujszo 6 września   17.30 -20.00 wtorek 80zł Max 16 osób / 14 -16 lat PK

7.

Teatr Łups! Ewa Kłujszo 5 września  

18.30 –21.00 poniedziałek

18.00 -21.00

Środa

80zł Max 16 osób / od 17 lat

Poniedziałek – DK

Środa – PK

8.

Teatr Po 20-tej

Ewa Kłujszo 6 września    

20.00-21.45

wtorek

Bezpłatnie Od 18 lat  

9.

Teatr Expoart i Malolart Anna Kolanowska Zapisy i szczegółowe informacje u instruktorki prowadzącej t. 509-921-077
Plastyka, malarstwo, ceramika

10.

Rysunek i malarstwo

Gr. I dorośli

Olek Ryszka 5 września 29 sierpnia

Poniedziałek

18.00 –21.00

150 zł Max 7 osób Od 18 lat  

11.

Rysunek i malarstwo

Gr. II

Olek Ryszka 6 września 29 sierpnia

18.00 -21.00

Wtorek

150 zł Max 7 osób/ od 16 lat  

12.

Plastyka, malarstwo dla UTW Henryka Masłowska 27 września 19 września

10.00 –12.00

Wtorek

80   Max 12 osób Dla słuchaczy UTW

13.

Plastyka , malarstwo dla dorosłych Henryka Masłowska 20 września 12 września

12:00 – 14:00

Wtorek

90 Max 12 osób  

14.

Świat plastyki

Wiesława Nastały – Płaskocińska 22 września 12 września

19.00 – 21.00

czwartek

90 zł Max 8 osób dorośli młodzież( od 13 lat) Zajęcia odbywają się w Gimnazjum Nr 1 ul. Sikorskiego 20

15.

Twórcze zajęcia plastyczne –tech. Wiesława Nastały – Płaskocińska 22 września 12 września 17.00 – 18.30 czwartek 70 zł Max 12 osób / 7 – 13 lat

16.

Papieromania

Gr. I

Wiesława Nastały – Płaskocińska 20 września   12 września

17.00 – 18.30

wtorek

70 zł Max 12 osób/ 7 – 9 lat

17.

Warsztatowe Kombinacje Plastyczne gr. I Maciej Zadrąg 15 września 5 września

15.30 –16.30

Czwartek

50 zł Max 12 osób / 5 -6 lat  

18.

Warsztatowe Kombinacje Plastyczne gr. II Maciej Zadrąg 15 września 5 września

16.30 –17.30

Czwartek

50 zł Max 12 osób / 7 – 9 lat  

19.

Warsztatowe Kombinacje Plastyczne gr. III Maciej Zadrąg 15 września 5 września

17.30 –18.30

Czwartek

50 zł Max 12 osób / 7 – 9 lat  

20.

Warsztatowe Kombinacje Plastyczne gr. IV Maciej Zadrąg 15 września 5 września

18.30 –20.00

Czwartek

70 zł Max 12 osób / 10 – 14 lat  

21.

Tęcza na palecie Gr. I Anna Masłowska 16 września 5 września

16.30 –18.00

piątek

70 zł Max 12 osób. / 7 – 9 lat  

22.

Tęcza na palecie Gr. III Anna Masłowska 16 września 5 września

18.00 –19.30

piątek

70 zł Max 12 osób. / 10 – 14 lat  

23.

Tęcza na palecie Gr. II Anna Masłowska 17 września 5 września

9.15 – 10.45

Sobota

70 zł Max 12 osób. /7 – 9 lat  

24.

Tęcza na palecie Gr. IV Anna Masłowska 17 września 5 września

10:45 –12:15

Sobota

70 zł Max 12 osób. / 10 – 14 lat  

25.

Tęcza na palecie Gr. V Anna Masłowska 17 września 5 września

12.15 –13:45

Sobota

70 zł Max 12 osób. / 10 – 14 lat  

26.

Warsztaty ceramiczne gr. I Ewa Kaczanowska 12 września 5 września

18.00 -19.30

Poniedziałek

90 zł.

Max 10 osób /

8 – 12 lat

 

27.

Warsztaty ceramiczne gr. II Ewa Kaczanowska 14 września 5 września

18.00 -19.30

środa

90 zł. Max 10 osób / 12 – 18 lat

28.

Warsztaty ceramiczne gr. III Ewa Kaczanowska 16 września 5 września

17.00 -18.30

piątek

90 zł Max 10 osób / 8 – 12 lat

29.

Warsztaty ceramiczne gr. IV Ewa Kaczanowska 16 września 5 września

18.30 -20.00

piątek

90 zł Max 10 osób / 12 – 18 lat

30.

Warsztaty ceramiczne dorośli Gr. I Ewa Kaczanowska 12 września 5 września

19.30 -21.00

poniedziałek

140 zł Max 8 osób/ od 18 lat

31.

Warsztaty ceramiczne dorośli Gr. II Ewa Kaczanowska 14 września   5 września

19.30 -21.00

środa

140 zł Max 8 osób / od 18 lat
Warsztaty edukacyjne i rozwojowe

32.

Szachy Gr. I Wojtek Różycki 14 września 5 września

16.30 -17.30

Środa  

44 zł Max 10 osób/ 6 – 7 lat  

33.

Szachy Gr. II Wojtek Różycki 14 września 5 września

17.30 -19.00

Środa  

44 zł Max 10 osób / 8 -12 lat  

34.

Szachy Gr. III

zaawansowana

Marcin Bajkowski   13 września 5 września

Wtorek 17.30 – 19.00

44 zł Max 10 osób / 8 – 12 lat  

35.

Ja to kręcę warsztaty filmowe Grzegorz Emanuel 19 września 12 września

GR. I początkująca poniedziałek

17:00 – 19:00

70 zł Max 12 osób / od 13 lat  

36.

Ja to kręcę warsztaty filmowe Grzegorz Emanuel 21 września 12 września

GR, II zaawansowana

Środa

19:15 – 21:15

70 zł Max 12 osób / od 13 lat  

37.

Ja to kręcę warsztaty filmowe Grzegorz Emanuel 19 września 12 września

Grupa – dorośli

Poniedziałek

19:30 – 21:30

70 zł    

38.

LEGO Akademia Piaseczno Instruktor Akademii Piaseczno Październik  

Czwartek 16:45 – 18:45

6 – 9 lat

Szczegóły, w termin rozpoczęcia i płatności u instruktora Akademii t. 609 99 31 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

39.

Rysobookowanie

Gr. I

Monika Jaworowska- Duchlińska 14 września 5 września

16.00 – 17.30

Środa

80 zł 10 – 12 osób / 7- 9 lat Uwaga! Nie zapisujemy 6-latków

40.

Rysobookowanie

Gr. II

Monika Jaworowska- Duchlińska 14 września 5 września

17.30 – 19.00

Środa

80 zł 10 -12 osób/ 10 -12 lat  

41.

Grupa rozwojowa dla kobiet Magda Knitter + 18 lat  

18:00 – 20:00

Wtorek

Szczegóły , w termin rozpoczęcia i płatności u prowadzącej

t. 508-140-708

42.

Kram z tradycjami Warsztaty z kroju i szycia

Grażyna Kłopocka – Służała

8 , 9 , 22 , 23

października

26 września Warsztaty weekendowe 350 zł za całe warsztaty Dorośli i młodzież ,powyżej 16 lat NOWOŚĆ!

43.

Suwak – zajęcia z edukacji medialnej Agata Janeczek

22 września gr. I

23 września

Gr. II

15 września

Gr. I czwartek 19:00-20:30

Gr. II piątek

18:00 -20:00

80 zł

Od 14 r.ż

6- 8 osób w grupie

NOWOŚĆ!
Zajęcia taneczne i ruchowe

44.

Street Dance

Gr. I

Kamil Przepiórkowski   17 września  

9.15 – 10.00

Sobota

Zapisy i szczegółowe informacje u instruktora prowadzącego
tel. 696 919 985
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

45.

Street Dance

Gr. II

Kamil Przepiórkowski   17 września  

10.15-11.00

sobota

46.

Street Dance

Gr. III

Kamil Przepiórkowski   17 września  

11.15-12.15

sobota

47.

Taniec seniora Aktywni po 50-tce Kamil Przepiórkowski   20 września  

9.00 – 10.00

Wtorek

48.

Gimnastyka Seniora Aktywni po 50-tce   gr.I Gabrysia Helak   5 września 29 sierpnia

9.00 –10.00

Czwartek poniedziałek

2 x 60 min

70 zł

1 x 60 min

40 zł

Max 20  

49.

Gimnastyka Seniora Aktywni po 50-tce   gr.II Gabrysia Helak   5 września 29 sierpnia

10.15-11.15

Poniedziałek

czwartek

Max 20  

50.

Gimnastyka Seniora Aktywni po 50-tce   gr.III Gabrysia Helak   5 września 29 sierpnia 11.30-12.30 Czwartek poniedziałek Max 20  

51.

Joga Ewa Biała 2 września  

19.00 –21.30

Piątki

Zapisy i szczegółowe informacje u prowadzącej: Ewa Biała t. 501-140-520
Zespoły i chóry

52.

Domisolki

Gr. I

Piotr Łapiński 19 września 12 września

Poniedziałek

16.15 – 17.00

46 zł   Max 16 osób/ 5 -6 lat  

53.

Domisolki

Gr. II

Piotr Łapiński 19 września 12 września

Poniedziałek

17:00 – 18:00 czwartek

16:45 –17:45

50 zł   Max 16 osób / 7 -10 lat

54.

Łap i Fasole Zespół Wokalny Piotr Łapiński 19 września   12 września

Poniedziałek

18:15– 19:15 czwartek

18.00–19.00

50 zł   Max 16 osób /11 – 14 lat

55.

Chór Lira Romuald Stępniewski 1 września  

16.00-18.30

Poniedziałki i czwartki

Bezpłatnie + 18 lat  

56.

Piaseczyńska Orkiestra Dęta

Tomasz Banowicz 1 września  

16.00 -20.00

środy

Bezpłatnie +18  

57.

Klub Klasy Kobiet Magdalena Knitter 13 września  

18.00 –20.00

Wtorki

Opłata klubowa 10 zł / spotkanie +18  

58.

Klub Foto Hubert Gieleciński 20 września  

Wtorek

19:00 – 21:00

Bezpłatne +18