Koncepcja projektu Klubu Klasy Kobiet w Piasecznie.

Klub Klasy Kobiet w Piasecznie jest projektem, skierowanym do wszystkich kobiet, bez względu na wiek. Zapraszamy zarówno młode mamy, jak i Panie, które odchowały już swoje dzieci.
Klub jest przyjaznym miejscem spotkań i wymiany doświadczeń, jak też rozwoju osobistego i inwestowania w siebie. Klub ma charakter otwarty i zrzesza kobiety chętne do poznawania innych kobiet, zdobywania nowych umiejętności, poszerzania zasobu wiedzy, słowem - potrzebujących ciągłego rozwoju, a także azylu od codziennej gonitwy.

Misją Klubu jest tworzenie ciekawej, kobiecej przestrzeni, w której każda z nas będzie na równi członkinią, jak i gospodynią i w której po prostu będzie czuła się dobrze.

W Klubie odbywają się liczne spotkania, inicjowane przez każdą z uczestniczek, w których promujemy szeroko rozumianą kobiecość, zdrowy tryb życia, sztukę relaksacji, aktywne uczestnictwo w kulturze, profilaktykę zdrowotną oraz prezentujemy własne zainteresowania i pasje. Zajmujemy się również po prostu „babskimi” sprawami, czyli wszystkim, co nas interesuje. Jednakże najważniejszą rolą Klubu jest integrowanie i zrzeszanie kobiet wokół spraw dla nich istotnych.

Spotykamy się 2 razy w miesiącu, we wtorki, w Przystanku Kultura przy Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie, w godz. 18-20.

Koordynatorką Klubu jest Magdalena Knitter – life coach, trener motywacyjny, pedagog.