Zajęcia Muzyczne

Cena: 140 zł ( 4 x 30 min. )    180 zł ( 4 x 45 min.)  / opłata miesięczna

( zajęcia objęte programem Piaseczyńskiej Karty Dużej Rodziny)

 

Emisja głosu

Instruktorzy:

Małgorzata Duk – Nowosad

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. 11 lat była solistką Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego (musicale, rozrywka). Współpracowała z muzykami oraz wokalistami reprezentującymi czołówkę polskiej sceny muzycznej, jako chórki towarzyszące. Od zawsze jednak wierna balladzie, piosence poetyckiej. Jest laureatką min. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie , Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej "Łykend" we Wrocławiu, "Recital" w Siedlcach czy Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych w Olsztynie, chórki towarzyszące. Ma jeszcze parę marzeń i je realizuje… Wokalistka z pasją nauczania zaprasza na swoje zajęciaJ

Piotr Łapiński

Piotr Łapiński jest absolwentem Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. J. Elsnera w Warszawie w klasie śpiewu solowego dr Marii Olkisz. Ukończył studia licencjackie w roku 2010 oraz magisterskie w 2012 roku na Wydziale Wokalnym Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w klasie prof. Jerzego Knetiga. W 2010 roku rozpoczął studia na Międzyuczelnianej Specjalności Multimedialnej przy UMFC.  Jest również absolwentem Instytutu Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. W 2005 roku otrzymał stypendium Ministra Kultury i Sztuki za wybitne osiągnięcia artystyczne. Obecnie pracuje w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego.

 

Indywidualna nauka gry na instrumentach

Pianino, kayboard , akordeon, teoria muzyki

Instruktor Artur Liwiński

Pracuje w Centrum Kultury od ponad 30 lat, wielu jego uczniów kontynuuje naukę w wyższych szkołach muzycznych.

 

Gitara basowa, gitara akustyczna, gitara elektryczna, pianino, keyboard

Instruktor Piotr Zbrzeźniak

Absolwent PSM II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie; multiinstrumentalista, aktywny muzyk. Wieloletni pracownik Centrum Kultury, którego pasją jest przekazywanie wiedzy i doświadczeń muzycznych swoim wychowankom. Bas to jeden z jego ulubionych instrumentów. Ze swoim zespołem Life Club Band współpracował m.in. z: Maciejem Jachowskim, Piotrem Pręgowskim, Iwoną Węgrowską, Limahl, Kubą Sienkiewiczem, Cezarym Pazurą oraz z czołówką polskiej sceny kabaretowej.

 

Gitara klasyczna, akustyczna, elektryczna

Instruktor Krzysztof Jaworski

Czynny muzy, ukończył Państwową Szkołę Muzyczną im F. Chopina w Warszawie, wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej. Współpracował z: Sylwia Wiśniewska, Magda Femme, Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Robert Janowski, Zespół Chemia, Kathmandoo, Le Blue.

 

Gitara klasyczna, akustyczna, elektryczna

Instruktor Piotr Maciak

Gitarzysta, kompozytor, aranżer, bandleader. Gra na gitarze od 16-go roku życia. W latach 80-tych założył swój pierwszy zespól rockowy, „CX”. Na początku lat dziewięćdziesiątych, jako muzyk akompaniujący współpracował z wieloma artystami estradowymi. Założyciel działającego od 1996 roku zespołu Le Blue, z którym odniósł wiele spektakularnych sukcesów.

 

Pianino, keyboard, flet poprzeczny

Instruktor Renata Opala

Absolwentka Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. J. Elsnera w Warszawie w klasie fortepianu i fletu poprzecznego. Ukończyła również studia podyplomowe Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe Instytutu Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Jest wieloletnim pracownikiem CK w Piasecznie. Jej pasją zawodową jest przekazywanie wiedzy i miłości do muzyki swoim wychowankom. W swojej pracy pedagogicznej niejednokrotnie wykorzystuje autorskie metody kształcenia. Jej podopieczni często kontynuują naukę w Państwowych Szkołach Muzycznych II stop. w Polsce jak i poza granicami kraju.(GB, USA).

 

Skrzypce

Instruktor Elżbieta Zawadzka

Od wielu lat współpracuje z Centrum Kultury, a od kilku lat uczy z ogromnym oddaniem pięknego, ale trudnego instrumentu, jakim są skrzypce.

 

Perkusja

Centrum Kultury w Piasecznie informuje, że zajęcia perkusyjne w sezonie 2016/17 rozpoczynają się 12 września i prowadzone będą w nowym miejscu tj. Piaseczno ul. 17 stycznia 4 „Kuźnia Rocka

Instruktor Andrzej Dela

Absolwent pedagogiki Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie oraz wydziału perkusji PSM II stop. Czynny muzyk - obecnie członek 3 zespołów. Wieloletnie doświadczenie sceniczne, studyjne oraz pasję muzyczną z powodzeniem przekazuje swoim podopiecznym. Pedagog i nauczyciel między innymi w : Warszawskim Towarzystwie Muzycznym, Polskim Stowarzyszeniu Jazzowym oraz Centrum Kultury w Piasecznie.