Street Dance

Taneczna część zajęć polega na nauce poszczególnych kroków na bazie szeroko pojętych tańców ulicy takich jak: hip-hop, poppig, lockig, break dance. Kombinacja różnych technik tańca oraz elementów w parterze, kształtuje wytrzymałość, kondycję oraz uczy płynnych ruchów w jednym układzie choreograficznym. Na kolejnych spotkaniach kombinacje są powtarzane i uzupełniane o nowe, coraz trudniejsze sekwencje.

Gr. I: 6-8 lat - sobota - 9.15-10.00

Gr. II: 9-10 lat - sobota - 10.15-11.00

Gr. III: 11-14 lat - sobota - 11.15-12.15

Instruktor: Kamil Przepiórkowski

Zapisy i szczegółowe informacje u prowadzącego zajęcia:
tel. 696 919 985 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktywni po 50-tce - Taniec Seniora

Na zajęciach poznamy głównie tańce latyno-amerykańskie takie jak: rumba, cha cha, samba, jive, a także standardowe: walc angielski foxtrot oraz tango. Nauczymy się także tańców latynoskich takich jak: salsa, merengue i bachata.

Gr. I: wtorek 9.00-10.00 

Zapisy i szczegółowe informacje u prowadzącego zajęcia:  tel. 696 919 985 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Instruktor: Kamil Przepiórkowski

Na jego warsztatach szkolili się finaliści You Can Dance, którzy odnosili sukcesy w odcinkach na żyw. W Domu Kultury Włochy prowadzi zespół „Alibi”, który tańczy techniki takie jak video clip dance oraz street dance. Współpracuje z Clubem Zioma Janka, gdzie trenuje dwie grupy choreograficzne. Zespoły brały udział w imprezach takich jak „Warszawski Dzień Tańca”, „Asteriada” oraz „Okęcka Stacja Włoch Aktywacja”.

 

Aktywni po 50-tce - Gimnastyka Seniora

Zajęcia prowadzone są przy muzyce z lat 70-tych, ćwiczenia dobrane są adekwatnie do wieku i możliwości uczestników. Zajęcia składają się z rozgrzewki w rytmie fitness. Następnie prowadzona jest część zasadnicza w trakcie, której realizowane są ćwiczenia wzmacniające mięśnie posturalne w pozycjach niskich (tworząc tę część zajęć czerpaliśmy z bogactwa pilates) oraz streching mięśni napiętych. Część końcowa to relaksacja połączona z wizualizacją- sprawia, że ciało odpręża się po wysiłku, pozwala przywrócić spokojny oddech i uspokoić akcję serca, dodaje sił witalnych, nastraja pozytywnie do samego siebie i otaczającego świata. Zajęcia poprawiają ogólną sprawność i wydolność organizmu, możliwości ruchowe stawów i mięśni, koordynację i równowagę, powodują wzrost odporności uczestników, dają wiele radości oraz samozadowolenia, przywracają pozytywne nastawienie. Efekty ćwiczeń obserwujemy już po pierwszych zajęciach. Grupy liczą do 20 uczestników.

Gr. I: poniedziałek i czwartek - 9.00-10.00

Gr. II: poniedziałek i czwartek 10.15-11.15

Gr. III: poniedziałek i czwartek 11.30-12.30

Cena:
70 zł/mc = 2 razy w tygodniu
40 zł/mc = 1 raz w tygodniu

Instruktor: Gabriela Helak

Magister fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem, dyplomowana terapeutka manulna, instruktor Nordic Walking. Od lat specjalizuje się w profilaktyce oraz leczeniu chorób i dysfunkcji narządu ruchu. Prowadzi szeroko zakrojoną działalność prozdrowotną realizując wykłady, warsztaty, zajęcia ruchowe.

 

Joga

Instruktor: Ewa Biała

Aktorka, dziennikarka, instruktor hatha jogi. W Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich wykłada „Techniki ruchu w pracy aktora nad ciałem”, prowadzi zajęcia jogi w Piasecznie i okolicach, pisze co miesiąc teksty i felietony o jodze do miesięcznika „Wróżka”.

Godzina i dzień zajęć: piątek 19.00-20.30

Informacje i zapisy bezpośrednio u instruktora pod nr.tel.: 501-140-520