LP NAZWA ZAJĘĆ INSTRUKTOR TERMIN ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ CENA 
1 ZMYSŁOWISKO ( STREFA MALUCHA) MAGDALENA BRZOZOWSKA 17 PAŹDZIERNIKA
9:30 - 12:30

200 zł( 8X2,5 GODZ)

2 TAŃCZĘ WIĘC JESTEM DIANA PYTLIK 18 PAŹDZIERNIKA 15:30
(gr. młodsza)
20 PAŹDZIERNIKA 15:30
(gr. starsza)
60 ZŁ/MC ( 4x60 MIN)
3 WARSZTATY CYRKOWE I ((6-8 LAT) DOROTA SUDOŁ 20 PAŹDZIERNIKA 16:30   70 ZŁ/MC ( 4x60 MIN)
4 WARSZTATY CYRKOWE II (9-13 LAT) DOROTA SUDOŁ 20 PAŹDZIERNIKA 17:30 70 ZŁ/MC ( 4x60 MIN)
5 ZESPÓŁ WOKALNY PIOTR ŁAPIŃSKI 19 PAŹDZIERNIKA 17:00 50 ZŁ/MC ( 4x60 MIN)
6

PLASTYKA- SZTUKA PUKA
(6-9 LAT)

IWONA WOJEWODA-JEDYNAK 18 PAŹDZIERNIKA 15:30 70 ZŁ/MC (4x90 MIN)
7 CERAMIKA (9-13 LAT) IWONA WOJEWODA JEDYNAK 8 LISTOPADA 17:30 90 ZŁ/MC (4x60 MIN)
Informacje i zapisy 501 016 127
8 PLASTYKA-DOJRZALI DO SZTUKI (DOROŚLI I MŁODZIEŻ ) IWONA WOJEWODA JEDYNAK 18 PAŻDZIERNIKA 19:00 70 ZŁ ( 4x90)
9 SZYCIE i PROJEKTOWANIE – GUZIK Z PĘTELKĄ ( 8-13 LAT) ANNA CUCH 20 PAŹDZIERNIKA 16:30 80 ZŁ/MC (4x90 MIN)
10 SZYCIE I PROJEKTOWANIE-AKCJA KREACJA (DOROSLI I MŁODZIEŻ) ANNA CUCH 20 PAŹDZIERNIKA 18:30 80 ZŁ/MC ( 4x90 MIN)
11 ZAJĘCIA MUZYCZNE –PIANINO, EMISJA GŁOSU PIOTR ŁAPIŃSKI 19 PAŹDZIERNIKA

140 ZŁ (4x30 MIN)
180 ZŁ (4x45 min)

12 ZAJĘCIA MUZYCZNE – GITARA ANDRZEJ ŁUGOWSKI 19 PAŹDZIERNIKA

140 ZŁ (4x30 MIN)
180 ZŁ (4x45 min)

13 TEATR TA-DA-M (5-8 LAT) AGATA BRZOZOWSKA 18 PAŻDZIENIKA 16:30 60 ZŁ/MC (4x60 MIN)
14 TEATR MIMOCHODEM (9-13 LAT) AGATA BRZOZOWSKA 18 PAŹDZIERNIKA 17:30 60 ZŁ/MC (4x60 MIN)
15 AKTYWNI 50+ - GIMNASTYKA GABRIELA HELAK 17 PAŹDZIERNIKA 13:30

40 ZŁ (4x60 MIN)
70 ZŁ (8x60 MIN)

16 STREFA ROZWOJU DOROTA BAREJ 25 PAŹDZIERNIKA Informacje i zapisy u prowadzącej
tel. 535 81 63 49
17 LICZBORAJ AGATA KOŁAKOWSKA   46 ZŁ/MC (4x30 MIN)
18 LOGORYTMIKA MAGDALENA BRZOZOWSKA   50 ZŁ/MC (4x45 MIN)

   

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

TEATRALNA

9:30 - 12:00 - Strefa Malucha

Zmysłowisko

     

9:30 - 12:00 - Strefa Malucha

Zmysłowisko

TEATRALNA

13:30 - 14:30 - Aktywni 50+

     

13:30 - 14:30 - Aktywni 50+

PLASTYCZNA

 

15:30 - 17:00 - Sztuka Puka

17:30 - 18:30 - ceramika

19:00 - 20:30 - Dojrzali do sztuki

15:30 - 20:00 - GITARA

16:30 - 18:00 - Guzik z pętelką ( szycie i projektowanie dzieci)

18:30 - 20:00 - Akcja-Kreacja ( szycie i projektowanie dorośli i młodzież )

 

TEATRALNA

 

15:30 - 16:30 - Taniec I

16:30 - 17:30 - Teatr Ta-da-m

17:30 - 18:30 - Teatr Mimochodem

18:30 - 20:30 - Warsztaty dla kobiet- Strefa Rozwoju

15:00 - 20:30 - Muzyczne indywidualne ( pianino, keyboard, emisja głosu)

15:00 - 15:45 - Logorytmika

16:00 - 16:45 - Logorytmika

17:30 - 18:30 - Cyrk

13:30 - 14:00 - Liczboraj

14:15 - 14:45 - Liczboraj