Iwona Wojewoda Jedynak

Ukończyła malarstwo na ASP w Warszawie ,to jest jej życie i pasja. Zajmuje się tkaniną ,rzeźbą ,malarstwem na jedwabiu oraz wieloma innymi technikami plastycznymi. Ma na swoim koncie mnóstwo wystaw indywidualnych. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Pedagog i artystka z pasją.

 

Gabriela Helak

Magister fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem, dyplomowana terapeutka manualna, instruktor Nordic Walking. Od lat specjalizuje się w profilaktyce oraz leczeniu chorób i dysfunkcji narządu ruchu. Prowadzi szeroko zakrojoną działalność prozdrowotną realizując wykłady, warsztaty, zajęcia ruchowe.

 

Anna Cuch

Pedagog z wykształceniem krawieckim. Jestem Mamą trójki dzieci, kocham szydełkować, szyć, śpiewać. Projektuje i szyje ubrania dla siebie i dla swoich bliskich. Z dziećmi i dla dzieci szyje zabawki oraz torby i inne dodatki. Jej  pasja powstała z chęci tworzenia nietuzinkowych rzeczy, oraz pasji przerabiania starych rzeczy na nowe. Wykorzystuje każdą chwilę na działanie. Sama o sobie mówi : jestem królikiem z "Kubusia Puchatka", bo często myślę: "Przydałoby się coś zorganizować, bo jak ja nie zorganizuję to zostanie zupełnie niezorganizowane".

 

Agata Brzozowska

Etnolożka, pedagog specjalny, aktorka teatru pantomimy z dwunastoletnim doświadczeniem. Otrzymała półroczne stypendium w semestrze wiosenny 2013 w Højskole Performers House (Dania) na specjalizacji taniec. Swoje umiejętności pogłębia na licznych warsztatach taneczno-ruchowych. Prowadzi grupy teatralne w Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi dla osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz warsztaty teatru ruchu dla dzieci i młodzieży. Od 2009 roku koordynuje i współtworzy projekty oraz spektakle w Fundacji Sztuka Ciała. Obecnie podnosi kwalifikacje pedagogiczne realizując studia podyplomowe z Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej oraz pracuje jako terapeuta z dziećmi z autyzmem w przedszkolu terapeutycznym "Mądre Główki".

 

Dorota Didi Sudoł

Od ponad jedenastu lat współtworzy grupę kuglarską Circus Maximus, która zajmuje się pokazami tańca z ogniem oraz prowadzeniem warsztatów związanych z pedagogiką cyrku. Streetworkerka (pedagog  ulicy) pracująca na co dzień w Gpasie (Grupa Pedagogiki i Animacji Społecznej Praga Północ). Ukończyła dwuletni kurs – Arteterapia – Kultura przeciwko wykluczeniu zdobywając wiedzę na temat łączenia zajęć, które prowadzi z elementami dramy, teatru tańca, muzykoterapii. Ukończyła również kurs na wychowawcę kolonijnego oraz  kurs pedagogiki ulicy, gdzie przyswoiła wiedzę z metodyki pracy ulicznej/streetworkingu dla trudnej młodzieży.

 

Piotr Łapiński

Piotr Łapiński jest absolwentem Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. J. Elsnera w Warszawie w klasie śpiewu solowego dr Marii Olkisz. Ukończył studia licencjackie w roku 2010 oraz magisterskie w 2012 roku na Wydziale Wokalnym Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w klasie prof. Jerzego Knetiga. W 2010 roku rozpoczął studia na Międzyuczelnianej Specjalności Multimedialnej przy UMFC. Jest również absolwentem Instytutu Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. W 2005 roku otrzymał stypendium Ministra Kultury i Sztuki za wybitne osiągnięcia artystyczne. Obecnie pracuje w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego.

 

Diana Pytlik

Od zawsze taniec był jej wielka pasją. Przez 12 lat tańczyła taniec towarzyski sportowo, występując na ponad stu turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych, zdobywając między innymi tytuł Mistrzyni Polski w Stylu Standardowym. Nauczyciel tańca z 7 letnim stażem, współpracujący z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz parami sportowymi. Posiada międzynarodową klasę taneczną „S” w Tańcu Standardowym i Latynoamerykańskim. Uzyskała uprawnienia Polskiej Akademii Sportu - specjalność Taniec Sportowy.

 

Dorota Barej

Coach, trener rozwoju osobistego, doradca zawodowy. Ukończyła podyplomowe studia – Szkołę Trenerów na Uniwersytecie Warszawskim oraz Doradztwo Zawodowe i Coaching na SGH, w trakcie ścieżki akredytacyjnej ACSTH. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie „miękkiego” HR (rekrutacja, szkolenia) w instytucjach o zróżnicowanej kulturze organizacyjnej. Jej pasją jest coaching oraz podróże, bo „coaching to podróż, która zmienia twoje życie”.