Iwona Wojewoda Jedynak

Ukończyła malarstwo na ASP w Warszawie ,to jest jej życie i pasja. Zajmuje się tkaniną ,rzeźbą ,malarstwem na jedwabiu oraz wieloma innymi technikami plastycznymi. Ma na swoim koncie mnóstwo wystaw indywidualnych. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Pedagog i artystka z pasją.

 

Gabriela Helak

Magister fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem, dyplomowana terapeutka manualna, instruktor Nordic Walking. Od lat specjalizuje się w profilaktyce oraz leczeniu chorób i dysfunkcji narządu ruchu. Prowadzi szeroko zakrojoną działalność prozdrowotną realizując wykłady, warsztaty, zajęcia ruchowe.

 

Dorota Didi Sudoł

Od ponad jedenastu lat współtworzy grupę kuglarską Circus Maximus, która zajmuje się pokazami tańca z ogniem oraz prowadzeniem warsztatów związanych z pedagogiką cyrku. Streetworkerka (pedagog  ulicy) pracująca na co dzień w Gpasie (Grupa Pedagogiki i Animacji Społecznej Praga Północ). Ukończyła dwuletni kurs – Arteterapia – Kultura przeciwko wykluczeniu zdobywając wiedzę na temat łączenia zajęć, które prowadzi z elementami dramy, teatru tańca, muzykoterapii. Ukończyła również kurs na wychowawcę kolonijnego oraz  kurs pedagogiki ulicy, gdzie przyswoiła wiedzę z metodyki pracy ulicznej/streetworkingu dla trudnej młodzieży.

 

Piotr Łapiński

Piotr Łapiński jest absolwentem Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. J. Elsnera w Warszawie w klasie śpiewu solowego dr Marii Olkisz. Ukończył studia licencjackie w roku 2010 oraz magisterskie w 2012 roku na Wydziale Wokalnym Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w klasie prof. Jerzego Knetiga. W 2010 roku rozpoczął studia na Międzyuczelnianej Specjalności Multimedialnej przy UMFC. Jest również absolwentem Instytutu Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. W 2005 roku otrzymał stypendium Ministra Kultury i Sztuki za wybitne osiągnięcia artystyczne. Obecnie pracuje w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego.

 

Diana Pytlik

Od zawsze taniec był jej wielka pasją. Przez 12 lat tańczyła taniec towarzyski sportowo, występując na ponad stu turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych, zdobywając między innymi tytuł Mistrzyni Polski w Stylu Standardowym. Nauczyciel tańca z 7 letnim stażem, współpracujący z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz parami sportowymi. Posiada międzynarodową klasę taneczną „S” w Tańcu Standardowym i Latynoamerykańskim. Uzyskała uprawnienia Polskiej Akademii Sportu - specjalność Taniec Sportowy.