Ładowanie Wydarzenia
Dział Tradycji i Dziedzictwa Kulturowego

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA – ZAMOTANE W PIASECZNIE

data: 07.04.2020 | wtorek

godzina: 19:00

miejsce: Dom Kultury

dorośli | warsztaty

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA Zamotane w Piasecznie. Otwarte spotkania dla miłośników dziergania.

Kiedy: wtorki (raz w miesiącu), godzina 19.00.
Terminy: 7 kwietnia, 5 maja, 9 czerwca 2020 r.

Czas trwania: 120 min
Spotkania dla osób dorosłych. Wstęp wolny.
Informacje: kiermasz@kulturalni.pl
Tel. 516 208 397

Miejsce: Dom Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie.

Jeśli na pytanie: – Czy Ty nie masz już za dużo włóczki? Odpowiadasz zdziwiona: – Co to znaczy „za dużo włóczki?!?” nasze spotkania są dla Ciebie!

Nie siedź w domu, nie dziergaj sam(a)! J Zapraszamy na otwarte spotkania „Zamotanych w Piasecznie”.  Spędzisz miło dwie godziny, w grupie ludzi zakręconych podobnie jak Ty! Przy herbacie (domowe wypieki do herbatki mile widziane) i szydełku lub drutach, poznamy się, porozmawiamy, wymienimy się doświadczeniami i będziemy się od siebie uczyć.

Zapraszamy osoby, które chcą dzielić się swoją pasją, jak i te, które czują, ze włóczka je wzywa, tylko jeszcze nie wiedzą jak zacząć. Weź koniecznie swoją aktualną robótkę, ale też dzieła, którymi zechcesz się pochwalić. Osoby początkujące, które nie mają jeszcze odpowiednich narzędzi, będą mogły skorzystać z naszych na miejscu.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/608119039932620/

ZAMOTANE-plakat-INTERNET

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiologiczną, od dnia 12 marca do odwołania, Centrum Kultury w Piasecznie odwołuje WSZYSTKIE koncerty, spotkania, warsztaty, zajęcia stałe we wszystkich naszych placówkach. Na wydarzenia będziemy szukać nowych terminów, natomiast opłaty za zajęcia stałe zostaną pomniejszone.

Od 13 marca 2020 roku od godz. 12.00 do odwołania Centrum Kultury w Piasecznie oraz wszystkie jego placówki pozostają zamknięte. We wszelkich sprawach prosimy dzwonić lub kontaktować się mailowo.

O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco.

Centrum Kultury w Piasecznie