Konkurs plastyczny Kartka Wielkanocna rozstrzygnięty!

data: 29 marca 2021

Konkurs adresowany był do dzieci w wieku przedszkolnym (4-6 lat) i szkolnym (z klas 0-3) z terenu gminy Piaseczno.

Do konkursu zgłoszono 224 prace, które były oceniane w 3 kategoriach wiekowych. Poziom wykonania prac był bardzo wysoki i nierzadko zaskakiwał oryginalnymi pomysłami i kreatywnością.

Wybór laureatów był bardzo trudny. Jury po długich obradach wyłoniło 17 zwycięzców i przyznało 20 wyróżnień.

Kartki świąteczne, tak jak to było zaznaczone w regulaminie zostały przekazane na cele charytatywne: seniorom i kombatantom.

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie. O odbiorze nagród poinformujemy laureatów mailowo.

Wyniki konkursu prezentujemy poniżej:

W kategorii I: grupy przedszkolne 4-5 latki

I miejsce:

  • Lila Poncyliusz, Przedszkole nr 1 w Piasecznie
  • Aleksander Kondej, Przedszkole nr 4 w Piasecznie
  • Zuzanna Mieszkowska, Przedszkole nr 4 w Piasecznie

II miejsce:

  • Matylda Burnat, Przedszkole nr 6 w Głoskowie
  • Michalina Palich, Przedszkole nr 1

III miejsce:

  • Zuzanna Teterycz, Przedszkole nr 10
  • Zosia Banacka, Przedszkole nr 1

Wyróżnienia:

  • Oskar Głowacki,Przedszkole nr 6 w Głoskowie
  • Jan Kosmala, Przedszkole nr 4
  • Małgorzata Kowalska, Przedszkole nr 1
  • Katarzyna Wiśniewska, Przedszkole nr 4
  • Staś Głowacki, Przedszkole nr 4
  • Jan Ponikowski, Przedszkole Radosne

W kategorii II: zerówki przedszkolne i szkolne

I miejsce: 

  • Antoni Marciniak, Szkoła Podstawowa w Głoskowie
  • Łucja Sieklicka, Przedszkole Muzyczne Bajka
  • Hanna Klimaszewska, Szkoła Podstawowa w Głoskowie

II miejsce:

  • Nela Dyl, Niepubliczne Przedszkole Sióstr Pasterzanek w Piasecznie
  • Maciej Migdał, Publiczne Przedszkole „Ptasie Gniazdo”

III miejsce:

  • Zuzanna Mikołajczuk,  Niepubliczne Przedszkole Maluszek
  • Zuzanna Szewczyk, Publiczne Przedszkole „Ptasie Gniazdo”

Wyróżnienia:

  • Julia Steć, Przedszkole nr 5, grupa „Piraci”
  • Ligia Zegadło, Klub Misia Bo
  • Nikola Dobrowolska-Kacak, Przedszkole nr 4
  • Kaja Poncyliusz, Przedszkole nr 1
  • Julia Bochnacka, Szkoła Podstawowa w Głoskowie
  • Franciszek Marciniak, Szkoła Podstawowa w Głoskowie

Wyróżnienie specjalne:

  • dla dzieci z Przedszkola nr 10 za prace wykonane pod kierunkiem Pań: Aliny Paterskiej i Katarzyny Lodzińskiej

W kategorii III: uczniowie z klas 1-3 szkół podstawowych

I miejsce:

  • Nikola Bochnacka, kl. 2 b, Szkoła Podstawowa w Głoskowie

II miejsce:

  • Igor Sadowski,kl. 2 b, Szkoła Podstawowa w Głoskowie

III miejsce:

  • Zuzanna Mazurek, kl. 2 b, Szkoła Podstawowa w Głoskowie

Wyróżnienia:

  • Liliana Piątek,kl. 3 b, Szkoła Podstawowa w Głoskowie
  • Kajetan Dołubizna, kl. 3 g, Szkoła Podstawowa nr 5
  • Blanka Bielecka, kl. 3, Szkoła Podstawowa nr 5
  • Alicja Lubryczyńska,kl.1, Szkoła Podstawowa nr 5
  • Łukasz Biczyk, kl.1, Szkoła Podstawowa nr 5
  • Zuzanna Oboza, kl.2, Szkoła Podstawowa w Głoskowie
  • Jakub Kiepas,kl.1c, Szkoła Podstawowa w Głoskowie

Kategoria I: grupy przedszkolne 4-5 latki

Kategoria II: zerówki przedszkolne i szkolne

Kategoria III: uczniowie z klas 1-3 szkół podstawowych