PRZEMIJA… MY
Koncert uczniów Małgorzaty Duk-Nowosad
11 kwietnia (sobota) 2026
godz. 18.00
wstęp wolny
Piaseczno, Dom Kultury, ul. Kościuszki 49
Koordynatorka – Renata Opala, tel. 504 100 537
„Przemija… My” – koncert wokalny w Piasecznie | Uczniowie Małgorzaty Duk-Nowosad
Przemijanie nie jest tylko stratą, jest szansą na nowe.
Sztuka jest sposobem na zatrzymanie czasu i pokonanie przemijania.
Przemijanie nie musi być jedynie źródłem smutku, może stać się sztuką akceptacji i okazją do. dostrzeżenia piękna w ulotnych momentach.
Ten koncert to refleksja nad upływającym czasem.
Koncert „Przemija… My” to kameralne spotkanie z muzyką, które zaprasza publiczność do zatrzymania się na chwilę i wspólnej refleksji nad tym, jak sztuka pomaga oswoić upływający czas.
Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/951145760580724/
